OBS! Listan får inte publiceras utan tillstånd av IK GRANIT
Totalt 286 startande. Startlista som pdf

SLTM21 damer || SLTM21 herrar || SLTM44 damer || SLTM44 herrar

SLTM21 Damer

StartnrEfternamnFörnamnKlubb/ort
2001 Aideborn Jessica Lonesome Runners
2002 Alexandersson Lisa Linköping
2003 Andersson Sara Göteborgs SK
2004 Andreasson Annika IF Linnea
2005 Ástriðardóttir Åhman Dísa U.R.I.T.F
2006 Axelsson Lisa Göteborg
2007 Axenborg Therese Mölndal Outdoor IF
2008 Bergelin Marie-Maximiliam Tabula Rusa
2009 Bergendahl Nanna Onsala
2010 Bjorgaas Hilde Innebandyklubben
2011 Borefur Jenny Team Blekinge
2012 Brock Alison Kungsbacka
2013 Carlen Janina Uddevalla
2014 Cederhag Linda Vejbystrand
2015 Eckerstein Susanna Mölndal
2016 Ek Monica Lonesome Runners
2017 Eliasson Edit Solvikingarna
2018 Elofsson Mia IK Granit
2019 Eriksson Carina Lonesome Runners
2020 Feuerbach Wengel Lisa Halmstad OK
2021 Forsell Josefin Bergslöparna
2022 Forsman Camilla Solvikingarna
2023 Granath Sofia Lonesome Runners
2024 Gren Erika BK Badjävlar
2025 Halldin Nina Mölndal
2026 Hammarstedt Ann Solvikingarna
2027 Henriksson Albertina Göteborg
2028 Holmberg Annika Bergslöparna
2029 Hugosson Berit Grebbestad
2030 Johansson Else Kvarnbyns Löparsällskap
2031 Johansson Turid Tanums IF
2032 Karlsson Lina En av tre
2033 Karlsson Lisa IK Granit
2034 Kruse Nina Team NoS
2035 Kärrdin Camilla DRT Kungsbacka
2036 Lagerkvist Sofia Lysekils SLF
2037 Lemurell Malin Solvikingarna
2038 Lexberg Camilla Göteborg
2039 Lillvik Mogren Åsa Lonesome Runners
2040 Limseth Fägersten Anett Uddevalla SK
2041 Lindborg Maria Olsby Bikers
2042 Ljungars Christin Bovallstrand
2043 Magnusson Anne OK Landehof
2044 Nilsson Emma-Klara Lonesome Runners
2045 Rimnäs Eva Nacka
2046 Ryberg Karin TNT
2047 Sarheim Olsson Pia Lur
2048 Siltberg Fanny Lonesome Runners
2049 Sundin Elin Lerum
2050 Sunnergren Karin Lonesome Runners
2051 Svanström Jessica Lonesome Runners
2052 Svedberg Susanne Berghem
2053 Svensson Ann-Sofie Bohusläns Klätterklubb
2054 Wegén Pernilla Lysekils SLF
2055 Wendel Jessica Innebandyklubben
2056 Wengel Katrin Halmstad OK
2057 Westbom Caroline Team Rockrunners
2058 Wiklund Maria IK Granit
2059 Witrén Anna Landvetter
2060 Ådale Karin Lonesome Runners

 

SLTM 21 herrar

Till toppen

StartnrEfternamnFörnamnKlubb/ort
2101 Agnafors Marcus Sparsör
2102 Anderberg Christoffer Göteborg
2103 Andersson Jörgen Göteborg Running Club
2104 Andersson Thomas IK Granit
2105 Arbratt Stefan Ledarliv
2106 Arnås Peo DRT Kungsbacka
2107 Aronsson Janne Aktiv Öresjö
2108 Axenborg Jacob Mölndal Outdoor IF
2109 Bergdahl Jonas Hindås
2110 Bergelin Magnus Tabula Rusa
2111 Bergstedt Anders Göteborg
2112 Bergstrand Thomas Brattås CK
2113 Bernson Claes IS Kullen
2114 Blomstrand Fredrik Torslanda
2115 Borefur Mikael Team Blekinge
2116 Broms mikael FK Friskus
2117 Brun Jonny Nödinge
2118 Börjesson Niclas DRT Kungsbacka
2119 Carsi Carlos Lonesome Runners
2120 Eckerstein Emil Mölndal
2121 Ekberg Rune Dals-Ed
2122 Envall Peter Källängen
2123 Eriksson Peter Linköping
2124 Eriksson Stefan Västra Frölunda
2125 Fagrell Ola Nödinge
2126 Flodin Tomas DRT Kungsbacka
2127 Forsman Fredrik V Västergötlands självplågarkl
2128 Fransson Johan Skövde
2129 Fredriksson Tomas Spring Bengtsfors
2130 Granath Magnus Parker Trollhättan
2131 Gudmundson Björn Västra Frölunda
2132 Hallsten Mattias IK Granit
2133 Hanse Eric Olsby Bikers
2134 Hedberg Alexander Göteborg
2135 Heidengård L-Å En av tre
2136 Heyman James IK Granit
2137 Holgersson Andreas DRT Kungsbacka
2138 Ifver Bosse IK Granit
2139 Janelöv Edvin Göteborg
2140 Johansson Christian Lysekils SLF
2141 Johansson Martin Henån
2142 Johansson Martin DRT Kungsbacka
2143 Johansson Simon Karlstad
2144 Karlsson Joakim Kvillebyns SK
2145 Karlsson Oskar Göteborg
2146 Laasonen Marco Lysekils SLF
2147 Lagergren Johan Göteborg
2148 Lemurell Stefan Solvikingarna
2149 Lindberg Rolf Sala
2150 Lindborg Anders Olsby Bikers
2151 Lindqvist Lars Kode
2152 Lindström Stefan Bohusläns Klätterklubb
2153 Lovén Lars Hägersten
2154 Lundgren Svante Solvikingarna
2155 Magnusson Andreas Solvikingarna
2156 Magnusson Lars OK Landehof
2157 Neth Staffan Göteborgs SK
2158 Nilsson Fredrik Lysekils SLF
2159 Ohlsson Bengt Tanums IF
2160 Olsson Per-Erik Spring Bengtsfors
2161 Ong-A-Kwie Raymond Lysekils SLF
2162 Ottersten Peter Skövde
2163 Ottoson Patrik Lammhult
2164 Palmquist Anders Västra Frölunda
2165 Parnebo Peter Lonesome Runners
2166 Person Gustav Göteborg
2167 Pettersson Göran Uddevalla
2168 Pettersson Jimmy Göteborg
2169 Rabe Magnus Gubbsen Laufclub
2170 Severinsson Daniel Halmstad OK
2171 Simonsson Anders Kode
2172 Skoog Peter Sunne
2173 Sköld Martin Jonsered
2174 Stjernqvist Urban Lysekils SLF
2175 Strömberg Mikael Alingsås
2176 Svanström Jörgen Lonesome Runners
2177 Svensson Johan Bohusläns Klätterklubb
2178 Söderbergh Håkan Vänersborg
2179 Söderström Henrik Team Nordic Trail
2180 Sölsnes Daniel Lonesome Runners
2181 Ternstedt Carl Lonesome Runners
2182 Thuresson Mats Stenungsund
2183 Tyreholt Peter Lindome
2184 Wahlberg Manne Lerum
2185 Wessman Jonathan Motek Running Team
2186 West Oscar Halmstad OK
2187 Wisenius Stefan Team NoS
2188 Vuopio Andreas Motek Running Team
2189 Ångefors Daniel Sjuntorp
2190 Åslund Christofer Västra Frölunda
2191 Åström Henning Free World Runners
2192 Ögård Mikael Helsingfors
2193 Öhlund Håkan IK Hakarpspojkarna

SLTM44 Damer

Till toppen

StartnrEfternamnFörnamnKlubb/ort
4001 Abel Åsa Team Falco
4002 Attlin Malin Årsta
4003 Berlin Stina-Cajsa Släkten är värst
4004 Bredoff Gabriella Solvikingarna
4005 Edman Johanna DRT Kungsbacka
4006 Edofsson Mia Team Kungälv
4007 Edvinsson Mariana Uddevalla
4008 Elowson Lisa IK Granit
4009 Ericsson Miranda Team Nordic Trail
4010 Frånlund Maria Aktivitus Sportclub
4011 Gordon Michelle Felixstowe Road Runners
4012 Gyllenberg Mia I2IF Triathlon Karlstad
4013 Hermansson Lena Lonesome Runners
4014 Hildingsdotter Katarina Team Nordic Trail
4015 Holmer Linda Göteborg
4016 Håkansson Lisa Mölndal Outdoor IF
4017 Johansson Anna-Karin Uddevalla SK
4018 Johansson Susanne Lysekils SLF
4019 Karlsson Anna CK Sundet
4020 Karlsson Clara Team Dynafit
4021 Karnerud Emmy The Presistent Few
4022 Sandin Helena LK TV88
4023 Stjernqvist Maria Active
4024 Wagner Sara Klubb Aktiv, Frillesås
4025 Walters Fredrika DRT Kungsbacka

 SLTM44 Herrar

Till toppen

StartnrEfternamnFörnamnKlubb/ort
4101 Abalfour Alexander Edinburgh
4102 Agnedal Marcus Göteborg
4103 Albinsson Tomas Team Rockrunners
4104 Andersson Per-Olof LK TV88
4105 Axelsson Daniel Fading Trail Runners
4106 Axelsson Robert Lonesome Runners
4107 Axelsson Sebastian Fading Trail Runners
4108 Badinand Thomas Trollhättan
4109 Basta Jonas Piketens IF
4110 Evertsson Bengt IKV
4111 Bengtsson Stefan Torslanda Älgar
4112 Blomgren Andreas OK Hierne
4113 Brahm Carl-Otto Uddevalla
4114 Brants Patrik Solvikingarna
4115 Brodén Johan Team Nordic Trail
4116 Brovik Björn Trollhättan
4117 Cannert Martin Lonesome Runners
4118 Cronblad Daniel Training-camp.se
4119 Dahlqvist Henrik Göteborg
4120 Edofsson Martin Team Kungälv
4121 Edshage Anders The Presistent Few
4122 Eduards Rikard Visby
4123 Engelin Martin Aktiv Öresjö
4124 Ericsson Mikael Trollhättans SOK
4125 Fernqvist Niklas Göteborg
4126 Fernqvist Per Göteborg
4127 Friis Peter Team Falco
4128 Frisk Claes I2IF Triathlon Karlstad
4129 Fägersten Jesper Uddevalla SK
4130 Gabrielsson Peter OK Orinto
4131 Garnander Michael Halmstad OK
4132 Gerhardsson Christer Bergslöparna
4133 Gustavsson Anders Friskis Svettis Trollhättan
4134 Gårdebrink Per Lonesome Runners
4135 Gällentoft Niclas Solvikingarna
4136 Heimholt Lars Erik CK Sundet
4137 Hernandez Oscar Eklandavargarna
4138 Heyman Daniel Göteborg
4139 Holgersson Anton Bandhagen
4140 Holmberg Daniel Bergslöparna
4141 Ivarsson Anders Det Bruna Laget
4142 Johansson Calle DRT Kungsbacka
4143 Johansson Martin OK Orinto
4144 Johansson Mattias Lonesome Runners
4145 Johnson Paul Felixstowe Road Runners
4146 Jörneberg Per Vänersborg
4147 Kelloniemi Rikard Halmstad OK
4148 Klein Alf Team Blekinge
4149 Kling Johan Mölndal
4150 Koitrand Bjarne Stena
4151 Kruse Tom Göteborg
4152 Kuiper Henk 25 Forever
4153 Kuthy Zoltan Swedish Trail Running
4154 Källfelt Per Göteborg
4155 Källström Björn Team Nordic Trail
4156 Lagerkvist Stefan Lysekils SLF
4157 Larsson Bengt Team Nordic Trail
4158 Larsson Per Bohusläns Klätterklubb
4159 Lee Jim IK Granit
4160 Lidman Johnny Hälle IF
4161 Lindegårdh Markus Falun
4162 Lindegårdh Patrik Tolered-Utby OL
4163 Lund Niclas Aliansloppets SK
4164 Lundkvist Lars Solna
4165 Lyhammar Dick Tived IF
4166 Mattsson Emil Majornas IK
4167 Mattsson Håkan Karlstad
4168 Mattsson Simon Trollhättan
4169 Milerud Robert Castrol Running Club
4170 Mygland Svein Clemens Kraft
4171 Nilsson Bo Färjestaden
4172 Norlinder Anders Uddevalla SK
4173 Olsson Johan IF Rigor
4174 Olsson Stefan Släkten är värst
4175 Paradis Johan Pandaklubben
4176 Paulsson Patrik IK Granit
4177 Persson Martin LK TV88
4178 Petersson Andreas Göteborgs SK
4179 Pettersson Stefan DRT Kungsbacka
4180 Pettersson Torbjörn Växsjö
4181 Regnander Marcus Vegan Runners
4182 Reneby Peter Team Nordic Trail
4183 Rhedin Gustav MBSK
4184 Rodriguez Kello IK Granit
4185 Rosdahl Johan Lilla Löpklubben
4186 Röine Baltra Christoffer Team Nordic Trail
4187 Rönnqvist Mattias Brastad
4188 Sahlstedt Jesper Vällingby
4189 Samuelsson Jens Lysekil
4190 Sandberg Tomas Lonesome Runners
4191 Sandler Torbjörn IK Granit
4192 Sandstig Ola Göteborg
4193 Simonsson Andreas CK Master
4194 Simu Gunnarsson Henrik Mölnlycke
4195 Sjöman Eric Lerum Friidrott
4196 Soovik Anders Kongahälla AIK Friidrott
4197 Sott Richard Frölunda OL
4198 Sundth Björn DRT Kungsbacka
4199 Svensson Carl Johan Solvikingarna
4200 Svensson Per-Johan Trollhättan
4201 Ulin William Lonesome Runners
4202 Utbult Ola Arvika
4203 Wennhage Håkan IK Granit
4204 Wermcrantz Forsström Gustav Team Göteborg Jersey 53
4205 Veznaver Danny Mölndal Outdoor IF
4206 Engdahl Bengt LK TV88
4207 Öhlen Viktor Surahammars SOK
4208 Davidsson Jonas Oslo